Tel.: 693 956 915

WYPOŻYCZALNIA MASZYN

Komatsu PC16R

Koparki Komatsu „MR-3” zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferują zwiększoną sterowność i bezpieczeństwo, fantastyczny komfort operatora i łatwiejszą konserwację. Maksymalna precyzja i sterowność czyni je idealnymi dla wszystkich użytkowników, od początkującego po najbardziej doświadczonego.

KOMATSU PW 160

Koparka kołowa PW160-11 jest idealną maszyna do pracy z ograniczoną przestrzenią, która została wyposażona w nowe funkcje. Sterowanie joystickiem i zintegrowany system do sterowania narzędziami oraz fabrycznie zainstalowane szybkozłącza znacznie zwiększają wydajność.

KOMATSU WB93S-8

Wszechstronność to warunek konieczny dla każdej koparko-ładowarki. Nowy model Komatsu WB93S-8 z 4 kołami skrętnymi zapewnia płynne i szybkie działanie w różnych zastosowaniach.

KOMATSU 250

Ładowarka kołowa Komatsu 250 oferuje klientom wyjątkową kombinację stabilności, siły odspajania i siły uciągu.

CASE 75A
CASE 95A
CASE 105A

Uniwersalne ciągniki serii Farmall A są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu nawet niedoświadczeni operatorzy nie będą mieli problemu z opanowaniem ich działania. Maszyny przeznaczone są głównie do średnich gospodarstw, będąc dobrą inwestycją – niskie koszty zakupu i eksploatacji przy dobrej wydajności. Wyposażono je w 3- lub 4-cylindrowe silniki, przekładnię Powershuttle i komfortową kabinę surround vision pozwalające na wygodną pracę.

SCHMIDT SWINGO 200

Zamiatarka Swingo 200+ to idealne rozwiązanie do codziennych prac porządkowych zarówno na chodnikach i ścieżkach rowerowych w centrach miast, jak i na terenach przemysłowych lub w obiektach parkingowych. Możliwość montażu dodatkowego osprzętu pozwala na zastosowanie zamiatarki do sprzątania i spryskiwania nawierzchni w ramach zimowego utrzymania dróg, czyszczenia studzienek ściekowych, czyszczenia wysokociśnieniowego i zwalczania chwastów. Zamiatarka Swingo 200+ oferuje efektywne i wydajne zamiatanie przy zachowaniu niskich kosztów przez cały cykl życia produktu.

BRODD GOTHIA 1169

Najbardziej innowacyjna zamiatarka elewatorowa o największej wydajności zamiatania.

Mercedes-BENZ Actros

Actros spełnia stale rosnące wymagania w ciężkim transporcie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zwiększonej wydajności, unikalnemu komfortowi i dzięki wzorowej niezawodności.

Mercedes-BENZ 2644 K

Mercedes-Benz 2644 K jest samochodem zwinnym, wyróżnia się bezpieczeństwem, oferuje naprawdę komfortową pracę codzienną. Zadowala się niewielkimi ilościami paliwa, będąc przy tym mistrzem dynamiki.

Mercedes-BENZ ATEGO

Atego z czterocylindrowym silnikiem to pojazd trwały, uzbrojony w elektronikę. Zalety Atego to duża wytrzymałość mechaniki, oszczędny napęd, nisko umieszczona szoferka oraz odporność na rdzę.

ZAMÓW NASZE USŁUGI

Wypełnij formularz lub zadzwoń:  693 956 915.

REGULAMIN